Designerski oczyszczacz powietrza AirgoClean® 11 E z filtrem HEPA

Nr prod. 1580001011
Oszczędzasz: 204.13 zł
491,95 zł 287,82 zł z VAT

Pokaż cenę netto

Dostępność Czasowo niedostępny
Designerski AirgoClean® 11 E z filtrem HEPA

Usuwa z powietrza pomieszczenia do 99,97 % wirusów, bakterii, pyłu drobnego i alergenów, jak pyłki, roztocza kurzu, łupież zwierzęcy
Redukuje obecność substancji szkodliwych w powietrzu pomieszczenia i poprawia jakość życia z klasą filtracyjną H13

Designerski oczyszczacz powietrza AirgoClean® 11 E tworzy połączenie ponadczasowej elegancji z wydajną technologią oczyszczania powietrza HEPA klasy filtracyjnej H13 (ISO 29463). Dzięki swojej wysokiej jakości matowoczarnej powierzchni i cylindrycznej estetyce kompaktowy oczyszczacz powietrza stanowi optycznie wartość dodaną w otoczeniu prywatnym czy zawodowym. I to wciąż koncentrując się na najistotniejszym – dostarczaniu w Twoim domu zdrowszego powietrza do oddychania. Własne cztery ściany to nasza bezpieczna ostoja służąca do nabrania sił i korzystania z życia całą piersią. Tutaj chcemy dobrze się czuć, bez obaw o wystawienie naszego zdrowia na działanie substancji przenoszonych drogą powietrzną.

Czyste powietrze to podstawa zdrowego życia

Każdego dnia podczas oddychania korzystamy z ok. 20 tys. litrów powietrza. Odpowiada to ciężarowi 25 kilogramów i przekracza znacznie ilość spożywanych codziennie pokarmów i płynów. Wybierając produkty spożywcze kierujemy się ich świeżością, pochodzeniem i składem, natomiast w przypadku powietrza niewiele uwagi poświęcamy jego jakości. Należy pamiętać, że czyste powietrze jest podobnie ważne dla naszego zdrowia co samopoczucie i wydajność zawodowa, wyważony sposób odżywiania się, ruch oraz wystarczający sen.

Lotne substancje szkodliwe w powietrzu wpływają na zdrowie

Niezaczyszczone powietrze nie jest oczywistością. Wirusy, pył drobny, bakterie, zarodniki grzybów, roztocza kurzu, łupież zwierzęcy i nieprzyjemne zapachy zanieczyszczają powietrze w pomieszczeniu mieszkalnym oraz pracy. Do tego warto nadmienić, iż w wielu miejscach nawet powietrze w obszarze na zewnątrz wykazuje wysokie stężenie pyłem drobnym. Te niewielkie cząsteczki o średnicy mniejszej niż 2,5 mikrometra (PM2.5) przedostają się do naszego prywatnego otoczenia, a następnie poprzez wdychanie do ciała człowieka. Nowe badania dowodzą, że owe nanocząsteczki, począwszy już od dzieci, mogą prowadzić do zmian zdrowotnych.

Oczyszczacz powietrza AirgoClean® 11 E dostarcza czystego powietrza w Twoim życiu.

Wysokiej klasy filtr HEPA 3 w 1 (składający się z filtra HEPA, filtra karbonowego oraz filtra wstępnego) klasy filtracyjnej H13 (ISO 29463) odfiltrowuje z powietrza pomieszczenia do 99,97 % wszystkich cząsteczek o wielkości do 0,3 µm – odpowiada to rozmiarom najczęściej przenoszonych przez powietrze niepożądanych elementów, jak wirusów i bakterii. Po przepływie zanieczyszczonego powietrza pomieszczenia przez filtr uzyskuje się czyste, sterylne powietrze przefiltrowane w standardzie HEPA, które wolne jest od substancji chorobotwórczych. Proces ten przebiega w pełni automatycznie dzięki najnowocześniejszym czujnikom pyłu i jakości powietrza, za pomocą kórych na bieżąco mierzona jest jakość powietrza i rozpoznawane są zmiany – następnie z inteligentnie dozowaną mocą oczyszczania wdrażane jest odpowiednie przeciwdziałanie. Oczyszczanie powietrza dopełnione zostaje jonizacją unoszących się wokół większych cząsteczek (włosów zwierząt, pyłków i kurzu), wskutek czego opadają one na podłoże, po czym zostają zassane przez strumień powietrza AirgoClean® 11 E i następuje ich odfiltrowanie w filtrze wstępnym. Regulowana w trzech poziomach dmuchawa z maksymalnym przerobem powietrza 120 m³/h umożliwia odczuwalną poprawę jakości powietrza w pomieszczeniach do 15 m² wzgl. 38 m³.

Kolorowy wskaźnik jakości powietrza LED

W trybie automatycznym AirgoClean® 11 E uwidacznia wartość jakości powietrza, która w innym przypadku pozostaje niewiadomą. Trzystopniowy wyświetlacz świeci stosownie do pomierzonej jakości powietrza na zielono, niebiesko lub czerwono. Prędkość wentylacji i połączona z nią wydajność oczyszczania powietrza regulowane są na podstawie jakości powietrza:

Zielony: dobra jakość powietrza
Niebieski: średnia jakość powietrza
Czerwony: zła jakość powietrza

Zdrowe powietrze o każdym czasie w każdym miejscu

Nie pozostaw jakości powietrza w pomieszczeniu łasce losu. Zadbaj aktywnie o ochronę zdrowia Twojej rodziny. Pomieszczeniowy oczyszczacz powietrza AirgoClean® 11 E przez okrągłą dobę poprawia jakość powietrza i pozostawia Ci wolność korzystania ze zdrowego życia.

Szybkie 360° oczyszczanie powietrza

Powietrze wokół cylindrycznie wykonanego urządzenia zostaje zassane z optymalnym strumieniem, oczyszczone w wysokowydajnym filtrze HEPA 360° i poprzez wylot powietrza ze stabilnymi lamelkami równomiernie oddane z powrotem do pomieszczenia.

Tryb automatyczny z inteligentnie sterowanym oczyszczaniem powietrza

Oprócz ręcznego sterowania wydajnością oczyszczania powietrza AirgoClean® 11 E posiada inteligentny "Air Quality Sensor" do reagowania w czasie rzeczywistym na zmianę jakości powietrza pomieszczenia. Posiadający wysoką czułość czujnik jakości powietrza na bieżąco mierzy zanieczyszczenie powietrza pyłem drobnym i od razu rozpoznaje nawet najmniejszą zmianę – aby następnie odpowiednio dostosować oczyszczanie powietrza. Wydajność powietrza i filtracyjna urządzenia automatycznie zostaje dopasowana do niezbędnego poziomu, pozwalającego na usunięcie w krótkim czasie cząsteczek lotnych z powietrza pomieszczenia.

Timer z automatycznym wyłączaniem

Łatwo programowalny timer umożliwia włączenie na jeden z wybranych czasów działania. Odliczanie do automatycznego wyłączenia może być ustawione na 1, 2, 4 lub 8 godzin. Zgodnie z zasadą work-life-balance, do której dostosowana jest także długość działania urządzenia.

Cicha praca

Z emisją hałasu wynoszącą maks. 43 dB (A) AirgoClean® 11 E zachwycająco cicho oczyszcza powietrze pomieszczenia. Tak cicho, że nawet podczas uruchomionego urządzenia w sypialni można bez przeszkód cieszyć się spokojnym snem.

Oczyszczacz powietrza AirgoClean® 11 E zmniejsza stężenie substancji szkodliwych w powietrzu pomieszczenia i chroni przed przenoszonymi drogą powietrzną zarazkami chorobotwórczymi. Czyste, przefiltrowane powietrze pomieszczenia poprawia samopoczucie i podnosi wydajność.

Zdrowy klimat w pomieszczeniu dzięki technologii filtracyjnej "Triple Protection"

Poprzez połączenie trzech różnych technologii filtracyjnych alergeny i niechciane cząsteczki, jak i zarazki chorobotwórcze, zostają skutecznie odfiltrowane z powietrza wnętrza pomieszczenia.

Filtr HEPA H13 (ISO 29463)

W filtrze HEPA klasy filtracyjnej H13 przechwytywane zostają wirusy, bakterie, pyłki, alergeny, cząsteczki pyłu drobnego i zarodniki grzybów o wielkości do 0,3 mikrometra. Ze względu na wysoki stopień separacji wynoszący 99,97 % filtry tej klasy filtracyjnej stosowane są we wrażliwych na higienę obszarach laboratoryjnych oraz w wytwarzaniu produktów spożywczych. Znakomite warunki do zamiany swoich czterech kątów w oazę dobrego samopoczucia z czystym, przefiltrowanym powietrzem pomieszczenia.

Filtr karbonowy

Idealny dla posiadaczy zwierząt domowych. Sprawdzony filtr HEPA ze zintegrowanym filtrem karbonowym (składającym się z substancji węglowej) oprócz substancji szkodliwych skutecznie neutralizuje z powietrza otoczenia także zapachy zwierząt, jak psi zapach (zapach własny ciała zwierzęcia), mocz psa lub kota.

Filtr wstępny DACRON®

DACRON® to oznaczenie pozyskiwanych syntetycznie z poliestru włókien ciągłych, które ze względu na swoje wyjątkowo neutralne alergicznie właściwości nadają się idealnie jako filtr wstępny w oczyszczaniu powietrza. Wytwarzane tym sposobem filtry wstępne z włókien syntetycznych są bardzo wytrzymałe na rozrywanie, długożywotne i nie wchłaniają wody. Począwszy od filtra z włókna syntetycznego z powietrza pomieszczenia oddzielane są zapachy niewielkie do średnich, większy kurz domowy oraz włosy zwierząt.

Szybka i łatwa wymiana filtra

Podobnie łatwo jak obsługa AirgoClean® 11 E następuje także szybka wymiana wstępnie zamontowanego filtra. Pokrywę urządzenia można zdjąć jednym ruchem ręki, bez użycia narzędzi. W ten sposób można przeprowadzić optyczną kontrolę filtra wstępnego, filtra karbonowego i filtra HEPA, a w razie potrzeby dokonać wymiany.

Czyste powietrze do zdrowszego życia, lepszego samopoczucia i podwyższonej wydajności – oczyszczacz powietrza AirgoClean® 11 E czyni to możliwym.

Skuteczny wobec:

 • Pyłków i alergenów zwierząt domowych
 • Pyłu drobnego, kurzu domowego i pozostałości po roztoczach kurzu
 • Wirusów, bakterii i zarodników pleśni
 • Dymu papierosowego i nieprzyjemnych zapachów


Praktyczne zalety:

 • System filtrowania powietrza 3 w 1 z filtrem HEPA klasy filtracyjnej H13 (ISO 29463), filtrem karbonowym i filtrem wstępnym DACRON®
 • Skuteczna filtracja HEPA H13 cząsteczek lotnych i substancji szkodliwych
 • Trzystopniowe wyświetlanie jakości powietrza w kolorach LED (zielony, niebieski, czerwony)
 • Skierowany do w pełni automatycznego oczyszczania powietrza w pomieszczeniach do 38 m³
 • Kubatura oczyszczania maks. 120 m³/h
 • 3 stopnie dmuchawy
 • Kompaktowy i wydajny, prosta obsługa
 • Nieskomplikowana i szybka wymiana filtra
 • Tryb automatyczny
 • Kontrolka filtra
 • Niski poziom hałasu: maks. 43 dB(A)
 • Niski pobór energii
 • Przyjazny dla alergików


Dane techniczne
Informacje ogólne
  Numer części 1.580.001.011
Ilość powietrza
  Przystosowany do pomieszczeń o wielkości do [m²] 15
  Stopień 1 [m³/h] 42
  Stopień 2 [m³/h] 72
  Stopień 3 [m³/h] 120
Parametry elektryczne
  Przyłącze sieciowe 100 - 240 V/50 - 60 Hz
  Pobór mocy [kW] 0,011
  Nominalny pobór prądu [A] 1
Zasilanie elektryczne
  Wtyczka przyłączeniowa CEE 7/16
  Długość przewodu [m] 1,5
Wartości hałasu
  Stopień 1 - Dystans 1 m [dB(A)] 25
  Stopień 2 - Dystans 1 m [dB(A)] 34
  Stopień 3 - Dystans 1 m [dB(A)] 43
Wentylator
  osiowy
  promieniowy
  Stopnie dmuchawy 3
Wymiary zewnętrzne
  Długość (bez opakowania) [mm] 240
  Szerokość (bez opakowania) [mm] 240
  Wysokość (bez opakowania) [mm] 335
Masa
  (bez opakowania) [kg] 2
Wyposażenie, zalety, funkcje
Wyposażenie
  Luftqualitätssensor
  Wskaźnik jakości powietrza
  Włącznik
  Membrantasten
  Cyfrowy wyświetlacz
  Kontrolka pracy
  Czujnik kurzu
  Funkcja timera
  Jonizacja
  Wylot jonów ujemnych
  Tryb automatyczny
  Wskaźnik zanieczyszczenia filtra
  Funkcja wentylacji
  Turbo-Modus
Wskaźnik wymiana filtra
  Filtr główny
  Filtr wstępny
Filtr
  wstępny Synthesefaser
  zawiesin HEPA-Carbon-Filter
  Skuteczność filtra H13 (99,97%)
Mobilność
  Podpory ze stopami

 Wyposażenie seryjne

 Wyposażenie dodatkowe

 brak

Zamówienia na firmę: tutaj
 

Obsługa Klienta:

pon. - czw.: 8:00 - 17:30,

pt.: 8:00 - 17:00


Sklep internetowy:

+48 22 307 53 62

E-mail:

online-pl@trotec.com
Obsługa firm – oddział w Podolszynie Nowym:

+48 22 307 53 60

E-mail:

info-pl@trotec.com


Adres:

Trotec Sp. z o.o. Sp.K

ul. Olszynowa 9, Podolszyn Nowy

05-090 Raszyn