Designerski termowentylator TFC 220 E urządzenie używane klasa 1

Nr prod. 1050000690
Oszczędzasz: 325.29 zł
588,09 zł 262,80 zł z VAT

Pokaż cenę netto

>> Tabela z danymi urządzenia grzewczego

Designerski termowentylator TFC 220 E

Konwekcyjny termowentylator z pilotem zdalnego sterowania i ekranem dotykowym dla komfortowego ciepła w chłodne dni
Kein Bild vorhanden

Dotyczy wszystkich urządzeń używanych: Kontyngenty produktów są ograniczone i nie zawsze znajdują się w stanie magazynowym, dlatego natychmiastowa wysyłka możliwa jest tylko w razie dostępności – dopóki starczy zapasów – w przeciwnym wypadku obowiązuje kolejność złożonych zamówień, z wyłączeniem roszczeń do wysyłki. Urządzenia używane noszą ślady użytkowania stosownie do ich klasy i są w pełni funkcjonalne. Na wszystkie urządzenia używane udzielany jest okres gwarancyjny jednego roku. Zdjęcie nie uwzględnia stanu faktycznego urządzenia.


STYLOWE GRZANIE – SZKLANA FORMA

Przytulne temperatury wewnątrz w chłodne dni, bez burzenia aranżacji mieszkalnej – rolę tę doskonale spełnia designerski termowentylator TFC 220 E ze swoją wymowną optyką oraz funkcjonalnością ukierunkowaną na zapewnienie najwyższego komfortu.

Czy jako grzejnik wspomagający lub jako ogrzewanie alternatywne w pomieszczeniach niedysponujących centralnym ogrzewaniem – kiedy jesienią lub zimą zatęsknisz za przyjemnym ciepłem, termowentylator TFC 220 E o mocy 2200 watów szybko dostarczy potrzebnej porcji energii.

Nowoczesny design do ogrzewania sypialni, pomieszczeń mieszkalnych i służących do pracy

Wymowne optycznie designerskie urządzenie grzewcze polecane jest do szybkiego ogrzania pomieszczeń o wielkości do 26 m² wzgl. 65 m³, bez wprowadzania chaosu w środowisko mieszkalne. Optymalne przeznaczenie do przejściowego ogrzewania wnętrz mieszkalnych i sypialni, jako pomoc grzewcza w piwnicy hobbysty, ogrodzie zimowym lub garażu, a także do zastosowania jako szybki ogrzewacz w biurze, punkcie sprzedaży lub nieogrzewanych magazynach.

Energooszczędna regulacja termostatem

Z każdym dodatkowym stopniem mocy grzewczej wytworzonym przez centralne ogrzewanie ponosisz rocznie odczuwalnie wyższe koszty energii! Sterowany termostatem termowentylator TFC 220 E szybciej i bardziej elastycznie niż stacjonarne instalacje grzewcze dostarcza przyjemnych temperatur w obszarze od 15 °C do 35 °C.

Docelowa temperatura wnętrza zostaje wybierana na nowoczesnym panelu dotykowym lub za pomocą dostarczanego pilota zdalnego sterowania. Następnie wbudowany termostat termowentylatora TFC 220 E automatycznie reguluje temperaturę pomieszczenia oraz zużycie energii! Po osiągnięciu wybranej temperatury funkcja grzewcza grzejnika pozostaje wyłączona, aż do chwili zaistnienia zapotrzebowania na ponowne nagrzewanie.

Tak inteligentna regulacja temperatury jest nie tylko wyjątkowo praktyczna, ale oszczędza ona dodatkowo niemałe koszty energii! Zbyt silne nagrzanie pomieszczenia jest wykluczone. TFC 220 E pracuje tylko wtedy, gdy wymaga tego temperatura wnętrza!

PEŁNE WYPOSAŻENIE DLA WYMAGAJĄCYCH

TFC 220 E posiada do wyboru trzy moduły pracy ze zróżnicowaną mocą grzewczą i dopasowanym zużyciem energetycznym. Oprócz tego urządzenie grzewcze może zostać umieszczone w nieogrzewanych pomieszczeniach jako niezawodny stróż ujemnych temperatur.

Tryb komfortowy

Do szybkiego ogrzania pomieszczenia poleca się sterowany termostatem tryb komfortowy z maksymalną mocą grzewczą. Po osiągnięciu wybranej temperatury wnętrza grzejnik pozostaje tak długo wyłączony, aż spadnie ona o 2 °C, aby ponownie się załączyć. Regulacja temperatury przebiega w pełni automatycznie! Od teraz skupisz się na rzeczach naprawdę ważnych!

Tryb nocny

Specjalnie do użytku w pokoju sypialnym termowentylator posiada tryb nocny ze zmniejszoną mocą grzewczą. Także w tym przypadku włączenie i wyłączenie urządzenia sterowane jest termostatem po przekroczeniu lub spadku wybranej temperatury o 2 °C. Tryb nocny stosowany może być także do zapobiegnięcia wychłodzenia pomieszczenia nocą. Temperatura pokoju pozostaje utrzymywana na stałym poziomie w zoptymalizowanej energetycznie wydajności grzewczej.

Tryb energooszczędny

W trybie energooszczędnym TFC 220 E reguluje energowydajnie temperaturę pokoju za pośrednictwem termostatu bez wstępnie wybranej temperatury docelowej w przyjemnym zakresie temperaturowym wynoszącym około 21 °C.

PEŁNA KONTROLA – programowalny 24-godzinny zegar czasowy

Nie pozostawiaj temperatur pomieszczenia na łaskę przypadku lub pogody. Z ustawialnym z dokładnością co do minuty 24-godzinnym timerem do automatycznego włączania/wyłączania mocy grzewczej, TFC 220 E dopasujesz automatycznie do Twego indywidualnego przebiegu dnia. Podczas wgłębiania się w lekturę książki lub wieczoru z filmem kryminalnym nie zaprzątaj sobie głowy grzejnikiem lub obawą przed jego całonocnym działaniem. Wystarczy raz ustawić czas wyłączania, aby TFC 220 E wyłączał się samoczynnie, kiedy Ty jesteś pogrążony we śnie.

Gwarancja bezpieczeństwa

Istotne z punktu bezpieczeństwa środki ochronne TFC 220 E gwarantują maksymalne bezpieczeństwo eksploatacji. Szlachetna powierzchnia frontowa ze szkła ochronnnego charakteryzuje się szczególną odpornością na uderzenia i zarysowania i może być bez obaw dotykana lub czyszczona. Dlatego ten termowentylar przeznaczony jest do stosowania również w domostwach z dziećmi i zwierzętami, gdzie czasami panuje harmider. TFC 220 E stoi pewnie! Oprócz tego zabezpieczenie przed przegrzaniem i funkcja wentylacji wtórnej zapobiegają uszkodzeniu elementów wewnątrz urządzenia, jeśli przez przypadek zostanie przewrócony lub niefortunnie zakryty skrawkiem odzieży.

Niezajmujący wiele miejsca i lekki

Dzięki swoim kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze wąski TFC 220 E można w migu postawić lub przestawić. Przyjemne ciepło w każdym pomieszczeniu!

Termowentylator designerski TFC 220 E przekonuje wizualnie i pod względem technicznym na całej linii. Pozwól sobie na luksus przyjemnych temperatur przez cały rok w atrakcyjnej cenie!

Funkcja stróża ujemnych temperatur

Idealny podczas czasowego niezamieszkiwania nieruchomości lub braku ciągłego korzystania z pomieszczeń

Z bezstopniowym termosterowaniem naszego mobilnie stosowanego elektrycznego urządzenia grzewczego możesz je wykorzystać także w trybie ochrony przed mrozem. Termostat aktywuje wtedy grzejnik automatycznie, aby pomieszczenia nie zamarzały lub w celu uniknięcia zbyt silnego wychłodzenia. Nagrzewnice elektryczne w roli stróża minusowych temperatur nadają się optymalnie nie tylko dla wynajemców lub branży nieruchomości – również osoby prywatne lub przedsiębiorcy zauważą korzyści płynące z ochrony pustych pomieszczeń lub garaży przed mrozem. Zwłaszcza wnętrza, ogrody zimowe lub piwnice, które nie posiadają centralnego ogrzewania mogą w ten sposób być utrzymywane w cieple.

Zalety praktyczne

 • Cichy i kompaktowy termowentylator
 • 2200 W mocy grzewczej
 • Tryb automatyczny sterowany termostatem z wyborem wartości docelowej pomiędzy 15 i 35 °C
 • Tryb komfortowy, tryb nocny i tryb energooszczędny
 • Wyświetlanie aktualnej temperatury pomieszczenia
 • Funkcja timera
 • Energowydajna praca dzięki automatycznemu wyłączeniu po osiągnięciu zdefiniowanej wartości
 • Funkcja wentylacji wtórnej
 • Funkcja ochrony przed ujemnymi temperaturami
 • Ochrona przed przegrzaniem
 • Pilot zdalnego sterowania IR
 • Szkło ochronne z ekranem dotykowym i wyświetlaczem LCD
 • Stabilna pozycja stojąca


Uwaga: Urządzenie przeznaczone jest wyłącznie do stosowania w dobrze izolowanych pomieszczeniach lub do użytku sporadycznego.

Dane techniczne
Informacje ogólne
  Numer części 1.050.000.690
Moc grzewcza
  Stopień 1 [kW] 2,2
Zakres roboczy
  Min. temperatura [°C] -20
  Maks. temperatura [°C] 50
Wentylatory
  osiowy
  Liczba stopni pracy dmuchawy 2
Parametry elektryczne
  Przyłącze sieciowe 230 V/50 - 60 Hz
  Nominalny pobór prądu [A] 9,6
  Zalecane zabezpieczenie [A] 16
  Pobór mocy [kW] 2,2
Zasilanie elektryczne
  Wtyczka przyłączeniowa CEE 7/7
  Długość przewodu [m] 1,3
Cecha bezpieczeństwa
  Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  Oscylacja wewnętrzna (°)
Wymiary zewnętrzne
  Długość (bez opakowania) [mm] 90
  Szerokość (bez opakowania) [mm] 520
  Wysokość (bez opakowania) [mm] 350
Masa
  (bez opakowania) [kg] 6
Wyposażenie, zalety, funkcje
Obsługa
  Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  Przycisk włączania/wyłączania
  Wyświetlacz LCD
  Wskaźnik aktualnej temperatury pomieszczenia
  Tryb pracy komfortowej
  Tryb nocny
  Tryb oszczędzania energii
  Funkcja zapobiegania zamarzaniu
  Tryb automatyczny sterowany termostatem
  Wielostopniowy termostat
  Automatyczne wyłączanie po osiągnięciu wartości zadanej
  Funkcja dobiegu wentylatora
  Regulowany czas wyłączenia
Mobilność
  Podpory ze stopami
  Uchwyty

 Wyposażenie seryjne

 Wyposażenie dodatkowe

 brak

Zamówienia na firmę: tutaj
 

Obsługa Klienta:

pon. - czw.: 8:00 - 17:30,

pt.: 8:00 - 17:00


Sklep internetowy:

+48 22 307 53 62

E-mail:

online-pl@trotec.com
Obsługa firm – oddział w Podolszynie Nowym:

+48 22 307 53 60

E-mail:

info-pl@trotec.com


Adres:

Trotec Sp. z o.o. Sp.K

ul. Olszynowa 9, Podolszyn Nowy

05-090 Raszyn