Designerski sufitowy promiennik ciepła IR 1500 SC

Nr prod. 1410003810
Oszczędzasz: 260.25 zł
642,99 zł 382,74 zł z VAT

Pokaż cenę netto

Designerski sufitowy promiennik ciepła IR 1500 SC

Wysokiej jakości sufitowy promiennik ciepła podczerwieni o mocy 1500 watów z trzema poziomami grzewczymi – na taras, balkon lub do pawilonu – z pilotem zdalnego sterowania
Stylowe rowiązanie nagrzewania w chłodne wieczory

Z sufitowym promiennikiem ciepła podczerwieni IR 1500 SC rozkoszujesz się przez cały rok letnimi temperaturami na swoim tarasie lub balkonie. Designerski promiennik ciepła dedykowany jest do przyjemnego przebywania na zewnątrz również podczas chłodniejszych temperatur, jako piękne w formie źródło ciepła do przedłużenia lata. Oprócz tego chroniony przez bryzgami wody promiennik ciepła z eloksalowanego aluminium umożliwia w punktach gastronomicznych odczuwalny przyrost klienteli i większe przychody generowane z zadaszonych miejsc na zewnątrz. Goście często preferują miejsce do siedzenia na zewnątrz lokalu, nawet gdy brak jest słońca.

Trzystopniowe przyjemne ciepło za naciśnięciem guzika – razem z pilotem

Tam, gdzie w zadaszonym obszarze zewnętrznym nastąpi zapotrzebowanie na szybkie i przyjemne natychmiastowe ciepło – nieoślepiajaca karbonowa spirala grzewcza urządzenia IR 1500 SC za naciśnięciem guzika dostarczy błogiego ciepła podczerwieni w trzech załączalnych poziomach grzewczych (500 W / 1000 W / 1500 W). Sterowanie intensywnością grzania przebiega wygodnie dostarczanym w komplecie pilotem.

Korzystanie z ciepła w wymiarze 360°

Ważący 1,5 kg promiennik ciepła podczerwieni za pomocą dostarczanego w komplecie łańcucha ze stali szlachetnej o długości 50 cm można samemu, za pomocą kilku ruchów, zamontować na niedużej przestrzeni pod sufitem, zadaszeniu tarasu lub na rusztowaniu namiotowym. Poza swoim eleganckim, czarnym designem promiennik sufitowy punktuje wydajną i oszczędzającą energię technologią ciepła podczerwieni. Karbonowa rura podczerwieni o mocy sięgającej 1500 watów dostarcza bez wstępnego rozgrzewania na wszystkie kierunki równomiernie promieniujące natychmiastowe ciepło na obszar do maks. 10 m². Przyjemne ciepło podczerwieni odczuwalne jest na skórze od razu, bez konieczności uprzedniego ogrzewania powietrza otoczenia i zupełnie bez drażniących zapachów i odgłosów.

Promiennik ciepła, zgodnie z rodzajem ochrony IP34, posiada zabezpieczenie przed wodą rozbryzgową i wdzieraniem się ciał obcych. Dodatkowe bezpieczeństwo niesie kratka ochronna rury grzewczej chroniąca przed przypadkowym kontaktem. Optymalne warunki do wspólnego spędzania w gronie ukochanych lub przyjaciół długich wieczorów pod gwiaździstym niebem – i to w letnich, przyjemnych temperaturach.

Kompletny zestaw do montażu:
Do szybkiego zawieszenia pod sufitem


Promiennik sufitowy można podłączyć z gniazdkiem za pomocą przewodu zasilania o długości 1,8 m z wtyczką ze stykiem ochronnym (CEE 7/7). Promiennik dostarczany jest z wszystkimi niezbędnymi elementami do szybkiego i bezpiecznego montażu podsufitowego:

 • 2 x karabińczyk
 • 1 x łańcuch mocujący (50 cm)
 • 3 x opaska zaciskowa


Bezpośrednie ciepło na zasadzie działania słońca

Z założenia nieoślepiająca karbonowa rura podczerwieni urządzenia IR 1500 SC wytwarza ciepło na podobnie naturalnej zasadzie co promieniowanie słoneczne. I to szczególnie energowydajnie, gdyż duża część pobranej energii przetworzona zostaje w bezpośrednie ciepło. Powietrze otoczenia nie nagrzewa się, gdyż ciepło promieniowania trafia na przedmioty i osoby znajdujące się w bezpośrednim polu oddziaływania promiennika podczerwieni. Następnie zostaje ono częściowo oddane jako promieniowanie wtórne.

Rozdział ciepła następuje bezgłośnie i bez wzburzania kurzu przez dmuchawę, dzięki czemu także astmatycy i alergicy mogą swobodnie oddychać w bezpośrednim sąsiedztwie promiennika ciepła.

Ciepło dostępne od razu do licznych zastosowań na zewnątrz

Niezależnie czy punktowe źródło ciepła potrzebne jest na balkonie, zadaszonym tarasie, w pawilonie ogrodowym lub gastronomii na zewnątrz – wysokiej jakości promiennik sufitowy IR 1500 SC stylowo odnajduje się w każdym otoczeniu i zapewnia przyjemny i skierowny na cel podział ciepła w chronionym obszarze zewnętrznym. Ciepło podczerwieni powstaje bezpośrednio po naciśnięciu przycisku włącz/wyłącz z kontrolką roboczą. Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś działania praktycznego promiennika sufitowego, z pewnością zechcesz powrotu do tego rodzaju źródła szybkiego uzyskiwania ciepła!

Praktyczne zalety:

 • Ciepło podczerwieni bez wstępnego nagrzewania
 • Wysokiej jakości karbonowa rura podczerwieni
 • Równomierne ciepło wokół do maks. 10 m²
 • 3 poziomy grzewcze: 500 W / 1000 W / 1500 W
 • Zdalne sterowanie IR oraz włącznik/wyłącznik z kontrolką roboczą
 • Zabezpieczenie przed wodą rozbryzgową (rodzaj ochrony IP34) do niezadaszonych obszarów zewnętrznych
 • Kratka ochronna zabezpieczająca przed stykiem z rurą grzewczą
 • Elegancko czarna obudowa z eloksalowanego aluminium
 • Po prostu zawiesić, podłączyć i cieszyć się ciepłem
 • Czysto, bez kondensatu, bez zapachu i bezgłośnie
 • Brak wzburzania się kurzu, dlatego polecany dla alergików
 • Energooszczędność


Dane techniczne
Informacje ogólne
  Numer części 1.410.003.810
Moc grzewcza
  n [W] 1 500
  Stopień 1 [kW] 0,5
  Stopień 2 [kW] 1
  Stopień 3 [kW] 1,5
  Stopień maks. [kW] 1,5
Powierzchnia czynna
  w [m²] 10
Parametry elektryczne
  Przyłącze sieciowe 220 - 240 V/50 - 60 Hz
  Nominalny pobór prądu [A] 6,5
Zasilanie elektryczne
  Wtyczka przyłączeniowa CEE 7/7
  Długość przewodu [m] 1,8
Wersja obudowy
  Aluminium
Cecha bezpieczeństwa
  Stopień zabezpieczenia IP IP34
Wymiary zewnętrzne
  Długość (bez opakowania) [mm] 420
  Szerokość (bez opakowania) [mm] 420
  Wysokość (bez opakowania) [mm] 240
Masa
  (bez opakowania) [kg] 1,5
Wyposażenie, zalety, funkcje
Funkcje i wyposażenie
  Włącznik urządzenia
  Zdalne sterowanie na podczerwień
  Kontrolka pracy
  Funkcja timera
  Montaż ścienny
  sufitowe
  Statyw
  Montage am Schirmständer

 Wyposażenie seryjne

 Wyposażenie dodatkowe

 brak

Zamówienia na firmę: tutaj
 

Obsługa Klienta:

pon. - czw.: 8:00 - 17:30,

pt.: 8:00 - 17:00


Sklep internetowy:

+48 22 307 53 62

E-mail:

online-pl@trotec.com
Obsługa firm – oddział w Podolszynie Nowym:

+48 22 307 53 60

E-mail:

info-pl@trotec.com


Adres:

Trotec Sp. z o.o. Sp.K

ul. Olszynowa 9, Podolszyn Nowy

05-090 Raszyn