Zszywacz akumulatorowy PTNS 10‑20V

Nr prod. 4460000110
Oszczędzasz: 169.21 zł
497,77 zł 328,56 zł z VAT

Pokaż cenę netto

Zszywacz akumulatorowy PTNS 10‑20V

Szybkie przygważdżanie i zszywanie z sześciostopniową mocą uderzenia – 500 zszywek i gwoździ w komplecie
Bezprzewodowa uniwersalna gwoździarka dla kreatywnych w domu i pracy.

Dla akumulatorowego zszywacza PTNS 10‑20V o nieograniczonym zastosowaniu nigdy nie brakuje pracy. Obojętnie, czy w domu, strefie hobby lub na placu budowy zechcesz użyć zszywek mocujących typu 55 lub gwoździ typu 47 do przymocowania różnorakich materiałów, jak drewno, folia, skóra lub papa – na bezprzewodowym PTNS 10‑20V z wytrzymałym litowo-jonowym akumulatorem Flexpower 20-V (2,0 Ah) możesz zawsze polegać. Duża frekwencja wyrzutu wynosząca 30 uderzeń/minutę, jak i pojemny magazynek na 100 zszywek wzgl. 50 gwoździ z praktycznym wskaźnikiem napełnienia umożliwiają szybki postęp pracy. Porzuć myśli o nieporęcznym przybijaniu gwoździ młotkiem. Wąski nosek zszywacza PTNS 10‑20V skierowany jest do pracy nawet przy brzegach lub w trudno dostępnych miejscach, zapewniając jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo pracy. Kontrolowany wyrzut zszywki następuje wyłącznie po zetknięciu z obrabianym materiałem. Oprócz tego akumulatorowa gwoździarka oferuje dodatkową ochronę podczas pracy poprzez antypoślizgową powłokę Softgrip umożliwiającą bezpieczne użytkowania, także za pomocą jednej ręki.

Przyłożyć, zamocować, gotowe! Zszywanie i gwożdżenie w 6 poziomach mocy

Fachowcy to wiedzą: Jeśli siła uderzenia jest za duża, przytwierdzany materiał zostaje uszkodzony lub przerwany. A jeśli siła uderzenia jest zbyt niska, zszywki lub gwoździe nie wpinają się dostatecznie głęboko w materiał.

Aby głębokość wbicia zszywek lub gwoździ o różnych długościach optymalnie dobrać do obrabianego materiału, siłę uderzenia można regulować w sześciu poziomach na pokrętle umieszczonym na górnej stronie urządzenia.

Dobre wyposażenie umożliwiające natychmiastowe przejście do działania: zszywki i gwoździe w komplecie

Do optymalnego rozświetlenia obszaru pracy w obudowie urządzenia zintegrowane zostało wydajne światło robocze LED. Trzypoziomowy wskaźnik naładowania akumulatora cały czas informuje o naładowaniu multiakumulatora 20 V posiadającego dużą pojemność wynoszącą 2 Ah. Za szybkie naładowanie (1 h) odpowiada szybka ładowarka zawarta w standardowym zakresie dostawy, która cechuje się ponadto automatycznym wyłączaniem ładowania. Skompletowane zostaje to wszystko zestawem do natychmiastowego rozpoczęcia pracy składającym się z: 500 x zszywki typu 55 (długość 20 mm, szerokość 6 mm), jak i 500 x gwoździe typu 47 (długość 20 mm, szerokość 0,8 mm). Wszystko na wyciągnięcie ręki! Zapakowane ochronnie przed kurzem i uderzeniami w poręcznej walizce transportowej.

Zestaw umożliwiający natychmiastowy start: mocne trzymanie do różnych zastosowań

Abyś od razu po rozpakowaniu urządzenia mógł przystąpić do działania, akumulator 20 V 2 Ah dostarczany jest częściowo naładowany. Ponieważ obszary zastosowania akumulatorowego zszywacza są podobnie duże, co materiał do zamocowania w projektach DIY, w standardowym zakresie dostawy PTNS 10‑20V ujęty jest szeroki asortyment wysokiej jakości zszywek i gwoździ.

Osprzęt zawarty w zakresie dostawy:

500 x zszywki stalowe

Typ 55, długość: 20 mm, szerokość: 6 mm

500 x gwoździe stalowe

Typ 47, długość: 20 mm, szerokość: 0,8 mm

1 x system wielofunkcyjnego akumulatora Flexpower (20 V 2 Ah)

Z Flexpower oszczędzisz na kupnie zbytecznych akumulatorów i ładowarek. Dostarczana z urządzeniem ładowarka i już naładowany (czas ładowania 1 h) akumulator o sporej pojemności 2 Ah gwarantuje długą eksploatację z licznymi elektronarzędziami Troteca.

1 x walizka transportowa

W stanowiącej ochronę przed kurzem i wykonanej z wysokiej jakości tworzywa sztucznego walizce każdy element wyposażenia ma swoje przypisane miejsce. Optymalnie nadaje się do eksploatacji na zmieniających się miejscach użycia lub do bezpiecznego przechowywania w narzędziowni lub szafie z narzędziami.

Dodatkowe długości zszywek do jeszcze większej elastyczności zastosowania

Podobnie wielostronne jak obszary zastosowania zszywacza są oferowane zszywki do zszywacza, które w Trotecu można zamówić jako akcesoria. Do przytwierdzania materiałów i tkanin polecane są zszywki z cienkiego drutu, do folii skierowane są zwłaszcza zszywki z drutu płaskiego. Do zamocowania ozdobnych listew lub cienkiego drewna nadają się gwoździe w różnych długościach.

Zasada określająca potrzebną długość zszywki: 1/3 długości zszywki na materiał doczepiany, 2/3 długości zszywki na materiał bazowy. W pracy z twardym drewnem dla zapewnienia optymalnego trzymania stosunek ten powinien wynosić 1:1.

Praktyczne zalety:

 • Akumulator litowo-jonowy 20 V bez efektu pamięci i samorozładowania
 • Wielofunkcyjny akumulator Flexpower 20 V 2,0 Ah – do elastycznego użycia także z innymi narzędziami akumulatorowymi
 • Przystosowany do zszywek typu 55 i gwoździ typu 47
 • Szybka powtarzalność wyrzutu wynosząca 30 uderzeń na minutę
 • Zastosowanie różnych długości zszywek i rodzajów materiału przyczynia się do optymalnego wyniku pracy
 • 6-stopniowe pokrętło wyboru mocy uderzenia
 • Nosek zabezpieczający – wyrzut zszywki możliwy tylko w pozycji roboczej
 • Obudowa z gumowaną powłoką Softgrip zapewnia bardzo dobre trzymanie
 • Niewielki ciężar minimalizuje wysiłek użytkownika
 • Dolny magazynek do łatwego napełnienia lub zamiany zszywek i gwoździ
 • Wbudowany magazynek na zszywki z dobrze widocznym wskaźnikiem napełnienia – do umieszczenia 100 zszywek / 50 gwoździ
 • Wbudowane światło robocze LED
 • Szybka ładowarka z automatycznym wyłączaniem: czas ładowania zaledwie 1 godzina
 • 3-stopniowe wyświetlanie stanu naładowania akumulatora umieszczone na akumulatorze
 • Markowa jakość Trotec potwierdzona przez podwójną certyfikację bezpieczeństwa dla akumulatorowego zszywacza oraz ładowarki


Flexpower – innowacyjny system wielofunkcyjnego akumulatora firmy Trotec

W wyposażeniu standardowym tego narzędzia Powertool Trotec znajduje się wydajny wielofunkcyjny akumulator 20 V z programu Trotec-Flexpower z wysoką pojemnością ładowania 2 Ah. Na obudowie akumulatora za jednym spojrzeniem można odczytać aktualny trzypoziomowy status jego naładowania.

Ładowany całkowicie w przeciągu jednej godziny pakiet mocy umożliwi Ci nie tylko do 33 % dłuższe działanie urządzenia w porównaniu do standardowego akumulatora z 1,5 Ah – oprócz tego Flexpower-Multiakku może być elastycznie stosowany z różnymi elektronarzędziami Troteca, na przykład z akumulatorową młotowiertarką PRDS 10-20V, akumulatorowym narzędziem wielofunkcyjnym PMTS 10-20V, akumulatorową pilarką tarczową PCSS 10-20V, akumulatorowym światłem roboczym PWLS 10‑20V, akumulatorową wiertarko-wkrętarką PSCS 11‑20V, akumulatorową wiertarko-wkrętarką udarową PHDS 11‑20V, akumulatorową wyrzynarką PJSS 11‑20V.

Z systemem Flexpower uwalniasz się od nadmiernej ilości akumulatorów i ładowarek – to także koniec szukania pasującego akumulatora. Wybierz urządzenie, którego potrzebujesz, akumulator pozostaje ten sam. Flexpower kończy epokę sterty różnych wymiennych baterii. Teraz, pomimo wciąż nowo pojawiających się urządzeń, pozostajesz niezależny i możesz prowadzić prace pełne energii!

Markowy akumulator klasy premium to stale pełna moc

Akumulatory litowo-jonowe są powszechnie używane, gdyż nie występuje w nich efekt pamięci czy samorozładowanie. Oprócz tego akumulator może być w dowolnej chwili wyjęty z ładowarki i zostać użyty, nie powoduje to w nim szkód. Niemniej jednak pod terminem „litowo-jonowym” sprzedawane są akumulatory o zróżnicowanej jakości i użytych materiałach elektrod, także takie, w których wzrost wyładowania odczuwalnie osłabia wydajność.

Z akumulatorami litowo-jonowymi Trotec gwarantujemy Tobie zawsze dostawę wysokiej jakości akumulatora premium typu NMC o dużej dawce energii i napięcia aż do samego końca. Dlatego w przeciwieństwie do tradycyjnych akumulatorów litowo-jonowych w naszych markowych akumulatorach wraz ze wzrostem wyładowania nie występuje spadek ich wydajności.

W ten sposób zyskujesz z permanentnie maksymalną siłą, nawet jeśli akumulator jest już niemal wyczerpany. Ze wzrostem długości czasu użycia maleje jedynie poziom naładowania, moc pozostaje zawsze bez zmiany – to zyskujesz stosując markowy akumulator klasy premium firmy Trotec!

Dane techniczne
Informacje ogólne
  Numer części 4.460.000.110
Dane techniczne
  Kolejność dozowania [min-1] 30
  Pojemność magazynu 100 zszywek typu 55, 50 szpilek typu 47
Zszywki
  Typ 55
  długość 15 - 25 mm
  szerokość [mm] 6
  Grubość 1,2
Spinki
  Typ 47
  Gwoździe - długość 15,20,25,32 mm
  Gwoździe - szerokość [mm] 0,8
Wartości emisji hałasu zgodnie z normą EN 60745
  Poziom ciśnienia akustycznego [dB(A)] 84,1
  Niepewność pomiarowa (K) [dB(A)] 3
  Poziom mocy akustycznej [dB] 95
Inofrmacje dotyczące wibracji zgodnie z normą EN 60745
  Wartość emisji drgań (ah) [m/s²] 2,879
  Niepewność pomiarowa K 1,5
Parametry elektryczne akumulatora
  Akumulator - napięcie nominalne [V] 20
  Pojemność akumulatora [Ah] 2
  Wskaźnik pojemności 3 stopniowa
  Typ akumulatora Li-Ion
  Czas ładowania akumulatora [h] 1
Ładowarka
  Przyłącze sieciowe 230 - 240 V/50 Hz
  Napięcie wyjściowe [V] 21,5
  Nominalny pobór prądu [mA] 2 400
  Długość przewodu [m] 1,5
  Klasa ochrony II
Wymiary zewnętrzne
  Długość (bez opakowania) [mm] 70
  Szerokość (bez opakowania) [mm] 200
  Wysokość (bez opakowania) [mm] 225
Masa
  (bez opakowania) [kg] 2,5
Wyposażenie, zalety, funkcje
Funkcje i wyposażenie
  Końcówka bezpieczeństwa
  Blokadą włączenia
  Regulator siły wbijania 6 stopniowa
  Tryb ciągły
  Wskaźnik napełnienia magazynu zszywek oraz spinek
  Lampa robocza LED
  Przycisk lampy roboczej LED
  Uchwyt Softgrip
  Włącznik urządzenia
  Wyzwalacz
Standardowy zakres dostawy
Wyposażenie dodatkowe zakresu dostawy
  Wsporników (typ 55) Długość 20 mm: 500 sztuk
  Szpilki (typu 47) Długość 20 mm: 500 sztuk

 Wyposażenie seryjne

 Wyposażenie dodatkowe

 brak

Zamówienia na firmę: tutaj
 

Obsługa Klienta:

pon. - czw.: 8:00 - 17:30,

pt.: 8:00 - 17:00


Sklep internetowy:

+48 22 307 53 62

E-mail:

online-pl@trotec.com
Obsługa firm – oddział w Podolszynie Nowym:

+48 22 307 53 60

E-mail:

info-pl@trotec.com


Adres:

Trotec Sp. z o.o. Sp.K

ul. Olszynowa 9, Podolszyn Nowy

05-090 Raszyn